10 - 18 січня 2019 року

Виставка ікон Олександра Охапкіна

10 грудня 2018 року - 3 січня 2019 року

28 листопада 2018 року - 3 січня 2019 року

Виставка живопису Івана Черниша та творів декоративно-прикладного мистецтва Наталії Дмитренко. 19 листопада – 6 грудня 2018 року.

Виставка експонується з 4 по 23 листопада 2018 року.

 

В Музеї гетьманства з 11 по 30 жовтня 2018 року експонувалась виставка  «Наша пам'ять – наша доля»  скульптора Георгія Стрітенка (м. Канів).

Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця" спільно з Музеєм гетьманства (м.Київ) експонують виставку «РЕКВІЄМ»

Нищівне розорення Батурина московськими військами на чолі з О.Меншиковим є однією з найтрагічніших сторінок в історії нашої держави.

Весь час свого гетьманування Іван Мазепа прагнув до волі, мріяв позбутися принизливого рабського статусу. Його невгамовна енергія, волелюбство, кликали до дій, він згуртував навколо себе людей таких же поглядів. І коли вихор Північної війни (1700-1721 рр.) почав вкривати своїм чорним крилом українські землі, Мазепа приймає рішення скористатись ситуацією на користь України. Він заключив угоду зі шведським королем Карлом XII, який виступав гарантом незалежності України. 24 жовтня 1708р. гетьман залишив Батурин, доручивши його оборону надійним людям - наказному гетьману Дмитру Чечелю, начальнику артилерії Ф.Кенігсеку, батуринському сотнику Д.Нестеренку. Довідавшись про перехід гетьмана на бік шведів, Петро І віддає наказ О.Меншикову і Д.Голіцину будь-що здобути Батуринську фортецю.

                                     

1 жовтня відбулося тепле, осіннє і дуже приємне відкриття виставки трьох чарівних жінок. Музей наповнився елегантністю, шармом, веселим сміхом, добрими побажаннями художницям і любов"ю друзів. Прекрасний олійний живопис Наталії Фурсіної і Світлани Леонтьєвої гармонійно доповнили талановито виконані картини технікою ошибани Тетяни Бердник.
Світлана Леонтьєва - відома журналістка і популярна ведуча телевізійних та концертних прогорам. 25 років працює на провідних телевізійних каналах України. Понад 21 рік вела інформаційні програми на каналі ЮТАР, "Інтері",КДР ТРК, Першому національному. Брала інтерв"ю у перших осіб багатьох держав світу та видатних особистостей, вела репортажі з "гарячих точок", створювала авторські проекти, зокрема "Як ваше здоров"я?", "Час країни", "Театральні сезони". Паралельно на радіо "Ера -ФМ" вела спільний з БіБіБіСі проект "Womens"s hour"
Нагороджена державним орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, Має почесне звання "Заслужений журналіст України". Переможець загальнонаціональної програми "Людина року" - визнана "Журналістом 2012 року". Лауреат професійної премії "Золоте перо". Член наглядової ради Благодійного фонду Національного комплексу "Мистецький Арсенал".
Живе і працює в Києві. Перші картини написала у 2015 році для благодійного аукціону на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Роботи Світлани неоднарозово виставлялися на благодійних аукціонах у Києві та Харкові. Відтоді живопис став невід"ємною частиною її життя.

Виставка експонується з 17 вересня по 8 жовтня 2018 року в Музеї гетьманства  на Подолі

З 28 серпня по 08 вересня 2018 рокуву Музеї гетьманства експонується Виставка живопису Анни Чурюкіної "Палітра почуттів"