З 28 серпня по 08 вересня 2018 рокуву Музеї гетьманства експонується Виставка живопису Анни Чурюкіної "Палітра почуттів"

Анна Чурюкіна - молода українська художниця. Народилася в Запоріжжі в 1986 році. Професійно живописом та малюнком почала займатися, коли в 2003 році потрапила до приватної школи Антона Шеретова в Запоріжжі. У 2009 році закінчила Київський національний університете культури і мистецтв за спеціальністю дизайн середовища. З 2012 року - член молодіжної організації Національної спілки художників України. Учасниця п"ятьох Всеукраїнських виставок образотворчого мистецтва в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Луцьку. Мисткиня має п"ять персональних виставок. Картини Анни Чурюкіної брали участь у виставках і конкурсах в Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Латвії, Болгарії, Росії, України і займали перші й призові місця. Вона брала участь в проекті Кейдіс Брайтц, "ПінчукАртЦентр". Художниця працює в стилі постімпресіонізму. Палітра фарб її робіт яскрава і позитивна.