Живопис Івана Стоянова (Болгарія)
15 - 31 березня 2019 року

До 380-річчя від дня народження гетьмана ІВАНА МАЗЕПИ Музей гетьманства демонструє киянам та гостям міста незвичайну, своєрідну виставку болгарського художника Івана Стоянова.

До цієї дати митець готувався більше року. Спеціально для музею і до дня народження славетного гетьмана художник створив 23 картини на полотні у техніці асамбляжу і колажу.

Загалом це вже п'ята експозиція Івана Стоянова в Музеї гетьманства. Україна є улюбленою країною художника, де він часто проводить свої виставки.

Іван Стоянов народився 1961 року в Болгарії. Закінчив Шуменський університет ім. Єпископа Костянтина Преславського і отримав ступінь магістра класичних мистецтв. З 1986 року бере участь у колективних національних і міжнародних виставках. Провів 37 персональних виставок у Болгарії і закордоном.

Картини І. Стоянова зберігаються в музеях і приватних колекціях Болгарії, України, Китаю, Японії, Білорусії, Португалії, Іспанії, Італії, Польщі, Франції, Македонії та в Ізраїлі.

Ласкаво просимо відвідати виставку «Пам’яті Івана МАЗЕПИ».