2 - 21 січня 2020 року

З 2 до 21 січня 2020 року в Музеї гетьманства працює персональна виставка живопису Лариси Аксьонової.

Лариса Георгіївна Аксьонова народилася 3 грудня 1948 року в м. Омську. Закінчила Московський хіміко-технологічний інститут ім. Д. Менделєєва за спеціальністю хімік-технолог. Після закінчення інституту переїхала до м. Києва. Працювала науковим співробітником на Державному Підприємстві науково-дослідний інститут нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «МАСМА».

Все життя цікавилась живописом, а малювати почала коли пішла на пенсію. Закінчила курси малювання і живопису (викладач Іванна Московка). З того часу мистецтво, живопис стали способом життя художниці. І на сьогодні художниця продовжує вдосконалювати свою майстерність, навчаючись на онлайн курсах в AURUMARTCENTRE.

Брала участь у виставках Центру української культури та мистецтв. У Музеї гетьманства, п. Лариса має свою першу персональну виставку.