Персональна виставка Марини Чопей
1 - 15 березня 2020 року

Персональна виставка творів художниці з Мукачево Марини Чопей нещодавно відкрилась в Музеї гетьманства.

Чопей Марина Василівна народилася 30 серпня 1988 року на Закарпатті. Захопилася малюванням з шести років і почала відвідувати школу образотворчого мистецтва. У 2006 році вступила до Вижницького коледжу прикладного мистецтва в Чернівецькій області. Згодом розпочала навчання в Національному університеті культури та мистецтв. Після закінчення обох навчальних закладів отримала диплом за спеціальністю "Художник дизайну".

З 2003-го по 2019 рік неодноразово брала участь у міжнародних пленерах. Також відбулося три персональні виставки художниці в галереї замку Сент-Мiклош, що розташований поблизу міста Мукачево Закарпатської області. У Музеї гетьманства вже друга персональна виставка  Марини Чопей. Роботи мисткині зберігаються у приватних колекціях в Україні, Данії, Австрії, Угорщині, Німеччині, Сербії, Туреччині, Білорусі, Чехії, Великобританії, Литві, Польщі, Словаччини.

Ідея, яку прагне передати художниця - це краса навколишнього середовища та його внутрішнє сприйняття. Марина Чопей пише картини в техніках графіки, олії, акварелі.

Ласкаво просимо відвідати виставку "БОГИНЯ ЖИВА"!