10 грудня 2021 року

Саме під таким гаслом працюють музеї. Музей гетьманства та Національний заповідник «Гетьманська столиця» мають спільну мету - донести суспільству достовірні сторінки з історії життя та діяльності гетьманів української держави Війська Запорозького.

Найлегше сприймається історія через зображення, а допомагають музеям в цьому художники. Зокрема, Наталя Павлусенко «Герої козацької України» створила галерею портретів гетьманів, деякі з них є в наших музеях. Але сьогодні музеї отримали в подарунок календарі на 2022 р. з портретами гетьманів.

 

Малярство на склі Романа і Наталії Юсипчуків
6 грудня 2021 року - 9 січня 2022 року

28 листопада 2021 року 14:00

Дискурс в Просторі історичного діалогу Музею гетьманства. Будемо обговорювати актуальну у всі часи тему адвокації.

Виставка живопису Ірини Міро
22 листопада - 12 грудня 2021 року

15 листопада 2021 року

Хочемо поділитися гарною новиною та привітати провідного наукового співробітника музею Панченка Володимира Олександровича з виходом у світ чергової книги "Міська геральдика старої України" - Київ: Веселка, 2021. - 599 с. Ця книга - своєрідна енциклопедія міської та містечкової геральдики України періоду ХІV-поч. ХХ ст. В ній ви знайдете огляд символіки 1111 населених пунктів на території сучасної України, які в минулому мали статус міста або містечка, а також кольорові реконструкції гербів цих поселень та докладні автентичні ілюстративні матеріали з історії їхньої символіки. Ознайомитися та попрацювати з книгою можна в бібліотеці музею.

 

Виставка живопису Наталії Бондаренко
7 - 21 листопада 2021 року