Виставка живопису Анни Чурюкіної
16 - 31 травня 2021 року

З 16 по 31 травня 2021 року в Музеї гетьманства експонуватиметься виставка живопису Анни Чурюкіної "Сонячна Португалія". Ця виставка є продовженням серії картин "Подорож по Португалії". У листопаді 2020 року в нашому музеї була перша частина картин на персональній виставці Анни Чурюкіної "Зелена Португалія".

Нова виставка запрошує глядачів доторкнутись до дивовижної природи цієї південної країни через призму вражень худижниці. Анна передає у своїх полотнах захоплення від фантастичного природного розмаїття Португалії осяяного сонячним світлом та його гармонійність і красу. Деякі зі своїх вражень художниця описує так: "Ранок на Азорах особливий. Через густі дерева та кущі проникають ласкаві промінчики світла. Все навкруги стає чарівним, ти ніби потрапляєш до казкового світу. Милуєшся та дивуєшся чудесами природи!".

churyukina.com
churyukinaartgallery