Виставка живопису Андрія Серебрякова
13 - 24 жовтня 2021 року

До Дня козацтва та Дня захисника і захисниць України і до свята Покрови Пресвятої Богородиці з 13 по 24 жовтня 2021 року в Музеї гетьманства експонується персональна виставка живопису "Героїчний літопис України" вітчизняного художника Андрія Серебрякова (м. Київ) - визнаного майстра історичного та батального жанрів.

Символічно, що саме в стінах київського Музею гетьманства розпочинає свій шлях мистецький проект Андрія Серебрякова «Героїчний літопис України», який став продовженням минулорічної виставки «Козацька звитяга». Новий проект художника охоплює більш широкий часовий простір – від козацької доби середньовіччя і до актуальних подій сьогодення. Полотна автора майстерно відображають героїчні сторінки історії, з яких формується мистецький літопис українського народу.

Шанобливе ставлення до історичної пам'яті, знання характерних епізодів минулого необхідно в сучасному житті.

Уміння звернутися до досвіду минулого, врахувати його уроки - запорука правильного розуміння сучасних процесів та успішного розвитку у майбутньому.

Батальні сюжети військової слави, образи видатних гетьманів - полководців та козаків-героїв тих давніх і нинішніх часів долучать нас до найважливіших епізодів української історії та формують нашу національну ідентичність.

Своєю творчістю Андрій Серебряков вшановує українських героїв, що у різні часи нашої історії незламно боролися за визволення рідної землі.

Його новий мистецький проект покликаний стати ще одним елементом м’якої сили, яка спонукатиме гуртуванню української нації та розбудову нашої країни.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Ці слова видатного поета Максима Рильського є моральним законом творчості та життя художника-баталіста Андрія Серебрякова.

Виставка "Героїчний літопис України" присвячена визначальним подіям та перемогам українського народу.

Партнер проекту: “Медіацентр” ДП “ГДІП”

Організаційний партнер: Rainbow system Ukraine

Куратори проекту: Володимир Демчак - президент Бібліо-фонду Ярослава Мудрого