Григорій Самойлюк і Володимир Бабенко презентували в музеї 9 березня виставку художніх творів «Карпатський мотив». В даний час обидва художники проживають у м. Києві.

 

   

 

Самойлюк Григорій Михайлович –  народився 13 квітня 1950 року в с. Курилівці Жмеренського р-ну на Вінниччині. «Середню школу закінчив в с. Корделівка Калинівського р-ну. Вищу освіту – здобув технічну (Київський політехнічний інститут). Працював на виробництві «Червоний екскаватор», «Теплові мережі» «Аварійні  служби» м. Києва.

З молоду не зміг реалізувати свої здібності в малярстві. А вже коли вийшов на пенсію та познайомився з професійними митцями такими як: Марчук А.П., Зорко А., Бабенко В.Г. - захопився живописом. Дуже вражала техніка художника О. Серветника карпатські пейзажі. Поволі й сам почав застосовувати в роботах «Карпатські мотиви». На скільки це мені вдається, оцінювати Вам, відвідувачам вистави.»

Бабенко Володимир Григорович народився 27 вересня 1958 року в с. Брилівка Київської області в родині селян.

«В перший клас пішов  в 6-річному віці. В школі мав нахил до малювання. З цього предмету отримував відмінні оцінки.

Навчаючись в 9-10 класах завжди оформлював шкільні  стінгазети. Коли вже проходив службу в армії також цим займався. Та професію вибрав зовсім іншу, мене приваблювали автомобілі і я пішов працювати водієм великих вантажних автомобілів.

Першу свою картину намалював у 1999 році перебуваючи в гіпсі з переламаною ногою. З'явилось багато вільного часу. З тих пір я почав займатись малярством. У виставках  участі не приймав, але полотен написав досить багато.»

 

Полотна обох художників самобутні, яскраві, виконані з великою любов'ю до мистецтва живопису.