Ларі ЧАЙКА (Лариса Педченко) народилася в м. Києві у творчій родині, яка підтримує народні традиції. Її молодша сестра захоплюється виготовленням ляльок-мотанок та шиє ляльки тільди. 
Змалку майбутня художниця була закохана у краєвиди рідного міста та Хмельниччини, яку відвідувала під час дитячих канікул у бабусі. Все це формувало її естетичний смак. 


Ларі ЧАЙКА працює у сфері туризму. Найбільше її захоплення – це подорожі. Відвідала країни: Італію, Іспанію, Францію, Німеччину, Угорщину, Хорватію, Польщу, Чехію, Болгарію, В’єтнам, Туреччину, Грецію, Єгипет та інші. Враження від побаченого за межами України теж спонукали до того, щоб вкотре взяти в руки пензлі та створювати яскраві та цікаві роботи. 


Малювати почала ще в дитинстві, до більш професійного рівня належать роботи 2014-го року. Давно мріяла зобразити коней на полотні, тож якось уночі дуже виразно побачила свою власну картину саме з таким зображенням. Так з’явилася перша робота олією, яка має назву «Кінь». Пейзажі почала малювати після власних цікавих прогулянок на природі. 
Є серед її невеликої колекції і родзинка – це африканський мотив. Художниця дуже правдиво та колоритно зображує жителів далекого континенту. 
Картини Ларі ЧАЙКИ надихають на мрії для подорожей, спонукають переосмислити побачене, яскраві персонажі надовго запам’ятаються глядачеві.