Тетяна Бердник народилася 1967 р. у Києві, в родині відомого журналіста, поета-пісняра Іллі Бердника. За освітою – учитель, за покликанням – журналіст, за покликом душі – художник-флорист.

Ошибаною (пресованою флористикою) захоплювалася, навчаючись у відомого майстра декоративно-прикладного мистецтва Ніни Мінченко. Тетяна працює в техніці флористичного живопису (класичний пейзаж, квіткова композиція, букет), флорографіки, японської мініатюри (ілюстрація танкі і хокку), романтичної флористики. В своїх творах використовує понад 1000 рослин української флори.

Тетяна – активний учасник і організатор багатьох виставок ошибани у Фонді Культури України, Київському міському будинку природи, Будинку вчених, у Верховній Раді України, Палаці «Україна». ЇЇ твори експонувалися на виставках в галереях «Лавра», «Митець», ДК Київського Політехнічного Університету, салоні «Інтер'єр». Багато картин зберігаються в приватних колекціях Канади, Америки, Європи, Японії, Росії.

Тетяна Бердник – член Спілки журналістів, Спілки художників України, активний популяризатор флористичного мистецтва. Вона частий гість телевізійних і радіопрограм на провідних вітчизняних теле- і радіоканалах. Тетяна є автором і героїнею публікацій в популярних друкованих виданнях: журнали «Єва», «Нескучный сад», «Flower show», «Бурда», «Квіти України», «Поліна», газет «Сегодня», «ВВ», Київські відомості», «Газета по- Київські» і ін.

У 2004 р. вона заснувала творче об'єднання художників-флористів «Палітра флори», до складу якого увійшли 11 художників-флористів із різних регіонів України.

 

З 2003 р. художниця проводить щорічний авторський майстер-клас.