7 - 31 серпня 2017 року в Музеї гетьманства експонується виставка живопису «Незайманий рай», народного художника України, Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка - Валерія Франчука. На виставці будуть представлені цікаві роботи автора – живопис і натюрморти. Митець безмежно закоханий в красу рідного краю в любиму Україну.

Творче кредо художника : «Я творю для того, щоб люди не забували, що в них є душа. А, кажуть, вона вічна…». 
Валерій Олександрович народився 10 вересня 1950 року в селі Зелена Красилівського району Хмельницької області. У 1986 році закінчив Київський Державний Художній Інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), графічний факультет, майстерню станкової графіки. З 1986 по 1989 рік працював в графічному цеху Київського комбінату монументального-декоративного мистецтва. З 1990 року на творчій роботі. Член Національної спілки художників України. 
З 1983 року проводить активну виставкову діяльність як на території Батьківщини так і далеко за її межами, що сприяє інтеграції українського мистецтва до світової культурної спільноти. Творчий доробок митця за 27 років складається більш як з 3000 творів живопису і понад 700 графічних листів. 
(За матеріалами Вікіпедії)